WYCHOWANIE NASTĘPCY w ramach AKADEMII UMIEJĘTNOŚCI

29 Maj, 2011 - 12:00
29 Maj, 2011 - 14:00
15 Maj, 2011 (Cały dzień)
hm. Lucyna Czechowska
Zespół Kadry Kształcącej Hufca Toruń
Toruń
wszystkie osoby pełniące funkcje instruktorskie od drużynowego po komendanta hufca

„Powierzonej przez Związek Harcerstwa Polskiego służby nie opuszczę samowolnie" - czy wypowiedzenie tych słów podczas Zobowiązania Instruktorskiego oznacza, że każdą funkcję, jakiej się podejmiemy mamy pełnić do końca życia? A co jeśli na danym odcinku nie ma już nic więcej do zrobienia, co stanowiłoby dla nas wyzwanie i dawało autentyczną radość? Zobowiązanie Instruktorskie to nie cyrograf, który ma nas uczynić niewolnikami Organizacji, to wyraz ponad 100-letniej mądrości i wezwanie do osobistej odpowiedzialności. Dlatego równie ważne, a może i najważniejsze jest zdanie zamykające rotę: "Wychowam swojego następcę". Niniejsze zajęcia są przeznaczone dla tych co mają jeszcze wiele pomysłów i zapału do pracy oraz dla tych, którzy nie mogą już patrzeć na swój opis obowiązków.

Zajęcia obywają się w ramach AKADEMII UMIEJĘTNOŚCI (28-29.05.2011)

Pełen Informator i ankieta aplikacyjna na: http://torun.zhp.pl/czuwaj/index.php?id=4&zoom=440

15.05.2011 22:00– termin wysłania ankiet zgłoszeniowych na wybrane zajęcia warsztatowe – obowiązuje WYŁĄCZNIE droga mailowa:akademia.umiejetnosci.torun@gmail.com

20.05.2011 15:00– termin wpłat za zadeklarowane zajęcia warsztatowe ujęte w ankiecie – forma płatności zostanie podana w mailu zwrotnym po uzyskaniu ankiety (16.05.2011)