WOODBADGE

11 Sierpień, 2016 (Cały dzień)
17 Sierpień, 2016 (Cały dzień)
14 Lipiec, 2016 (Cały dzień)
hm. Monika Michna
Szkoła Instruktorska Chorągwi Gdańskiej "Macierzysta Akademia Kształcenia"
Rekowo k. Bytowa
Instruktorzy Chorągwi Gdańskiej 250 zł, pozostali instruktorzy 300 zł

Kurs WOODBADGE jest kursem instruktorskim zgodnym ze standardem kursów Woodbadge w WOSM prowadzonym przez specjalnie przygotowaną kadrę instruktorską. Jest on formą kursu podharcmistrzowskiego, kładącego szczególny nacisk na elementy indywidualnej pracy z instruktorem, doskonalenie umiejętności przywódczych, umiejętności pracy w grupie instruktorskiej oraz pracy nad sobą, poznanie procesu grupowego oraz praktyczną realizację i zarządzanie projektem. W czasie kursu uczestnicy mają możliwość doskonalenia własnego rozwoju, analizy zachodzących zmian i poszukiwania nowych, niestandardowych rozwiązań.

Dlatego zapraszam wszystkich, którzy chcą zrealizować swój kurs podharcmistzrowski w formie wielkiej przygody.
Kurs odbędzie się w dniach 11-17 sierpnia w Rekowie koło Bytowa. Link do zgłoszeń: http://tnij.org/wood2016 Termin zgłoszeń: 14 lipca 2016 r.
Koszt dla instruktorów z Chorągwi Gdańskiej 250 zł, dla pozostałych 300 zł. Ilość miejsc ograniczona.