Warsztaty "Rozwiń się... metodycznie!", cz. 1: "Sprawności da się lubić :)"

24 Listopad, 2014 - 17:30
17 Listopad, 2014 - 20:30
22 Listopad, 2014 (Cały dzień)
ZKK Hufca ZHP Katowice
Katowice, ul. Barbary 25a
Koszt: 5 zł dla członków Hufca Katowice, 7 zł dla członków innych hufców.
Dla: przybocznych, drużynowych i instruktorów (od 16 lat), pracujących z harcerzami, harcerzami starszymi i wędrownikami

Opis: Sprawności to instrument metodyczny przez wielu uważany za nieciekawy, przestarzały i skomplikowany w realizacji. Drużynowym brakuje czasu, by z nimi pracować oraz pomysłów, jak robić to efektywnie. Dlatego też w wielu drużynach różnych pionów wiekowych ten ważny składnik harcerskiego programu nie funkcjonuje wcale lub traktowany jest z lekceważeniem.
Podczas naszego spotkania postaramy się odpowiedzieć na pytania: jak uczynić ze zdobywania sprawności przygodę, jak dostosować ich wymagania do potrzeb harcerzy oraz jak przejść drogę zatwierdzania własnej sprawności. Serdecznie zapraszamy!

Prowadząca: hm. Anita Dzik

Zgłoszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://rozwin_sie_sprawnosci.zgloszenia24.pl