Rozwiń się cz. 18 - Scrapbooking dla początkujących

24 Luty, 2014 - 17:00
24 Luty, 2014 - 20:00
17 Luty, 2014 (Cały dzień)
ZKK Katowice
Komenda Hufca ZHP Katowice ul. Barbary 25a Katowice
Koszt: 30 zł dla członków hufca Katowice, 40 zł dla członków innych hufców i osób niezrzeszonych (cena obejmuje materiały do zajęć).
wędrownicy i instruktorzy

Prowadzący: hm. Elżbieta Noga

Opis: Scrapboking to sztuka nadawania wspomnieniom ciekawej formy. Jednym z najnowszych trendów jest tak zwane smashowanie, czyli tworzenie pamiętnika "na gorąco". Taki SMASH idealnie służyć może właśnie za pamiętnik, dziennik podróży, ale też kronikę drużyny. Na warsztatach będzie można wykonać SMASHA, czyli właśnie taki zeszyt: okładkę plus kilka stron. Dodatkowo wykonamy też przykładowy wpis. Każdy z uczestników zabierze ze sobą wykonaną pracę oraz niewykorzystane materiały z pakietu, który otrzyma.

Uczestnicy powinni przynieść ze sobą zdjęcia, bilety, paragony, ulotki lub inne pamiątki z wydarzenia, które chcieliby uwiecznić w swoim pamiętniku artystycznym.

Zgłoszenia: e-mailowo, do 17 lutego, na adres ewa.wawrzyniak@katowice.zhp.pl, w treści: imię i nazwisko, data urodzenia, numer drużyny/szczepu/hufca. W temacie: "Warsztaty - scrapbooking". Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone.
Ilość miejsc: 16