PERPETUUM MOBILE 2016 kurs pwd. dla 35+

ŁCHSI "Osnowa"
23 Wrzesień, 2016 - 17:30
5 Listopad, 2016 - 18:00
31 Sierpień, 2016 (Cały dzień)
hm. Katarzyna Wybrańska BOKK
Organizatorem kursu jest Zespół instruktorów Hufca Inowłódz, Hufca Piotrków Trybunalski i Hufca Łódź Bałuty pod opieką merytoryczną Łódzkiej Chorągwianej Szkoły Instruktorskiej „Osnowa”.
I, III biwak Spała, II biwak GK Warszawa
300 zł.
A. Członkostwo w ZHP ( opłacone składki członkowskie + wpis do systemu ewidencji ZHP), B. Ukończony 30 rok życia, indywidualne przypadki rozpatrywane przez komendę kursu C. Stan zdrowia pozwalający na aktywne uczestnictwo we wszystkich formach zajęć

Komendant: hm Katarzyna Wybrańska BOKK
Komenda:
hm. Arkadiusz Szadkowski-hufiec Piotrków Trybunalski, CHŁ, BOKK 894/2016
phm. Krzysztof Szczepanik -hufiec Piotrków Trybunalski, CHŁ
phm. Agnieszka Koziarska Wilkowiecka- hufiec Inowłódz, CHŁ
phm. Edyta Pielużek-hufiec Łódź Bałuty, CHŁ
hm. Bożena Rudzińska- Chorągiew Stołeczna

2. TERMINY I MIEJSCA ZJAZDÓW
I 23-25/09/2016 w Spale spotykamy się o godzinie 17:30 w miescu jakie dostaniecie koordynaty
II 14-16/10 2016 w Warszawie, spotykamy się o 8 obok budynku Głównej Kwatery ZHP
III 4-5/11/2016 w Spale, spotykamy się o godzinie 18 obok Kościoła
3. ZAKWATEROWANIE
Noclegi w trakcie zjazdów w plebanii w Spale i GK w Warszawie. Dokładne informacje o zakwaterowaniu zostaną przesłane zakwalifikowanym uczestnikom kursu.
4. ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia na kurs należy dokonać przez ankietę dostępną pod adresem: https://kurspwdPerpetuumMobile2016.zgloszenia24.pl – do północy 30-08-2016 roku.
W dniu 31-08-2016 organizator zakończy proces rekrutacji. Wszystkim zgłoszonym kandydatom zostaną przesłane wiadomości e-mail o decyzji komendy kursu. Kandydatom zakwalifikowanym zostanie przesłana informacja o szczegółach kursu.
Uwaga! Liczba miejsc na kursie ograniczona – grupa kursowa będzie liczyła maksymalnie 21 osoby!
Uwaga! Zgłoszenia po w/w terminie nie będą rozpatrywane!
5. WARUNKI UCZESTNICTWA W KURSIE PWD DLA DOROSŁYCH PERPETUUM MOBILE
C. Stan zdrowia pozwalający na aktywne uczestnictwo we wszystkich formach zajęć
D. Wpłata MINIMUM zaliczki na konto ZHP Chorągiew Łódzka Hufiec Inowłódz 97-215 Inowłódz ul. Spalska 5 81 1240 3073 1111 0010 6803 7575 z dopiskiem „Składka zadaniowa kurs pwd PM (imię i nazwisko). W przypadku wpłaty zaliczki na konto możliwe jest uregulowanie reszty odpłatności na pierwszym zjeździe kursu. Uwaga! W przypadku rezygnacji z udziału w kursie zaliczka nie zostanie zwrócona.
E. W ramach powyższej odpłatności organizatorzy zapewniają:
– zakwaterowanie, w warunkach turystycznych, na łóżkach, bez pościeli
– obiady w trakcie zjazdów
– kawę, herbatę,
– materiały programowe w trakcie zajęć,
– wyprawki dla kursantów,
– dyplomy,
– plakietki.
F. Na kurs trzeba zabrać mundur, kubek (najlepiej metalowy), finkę lub inny nóż turystyczny, latarki
6. WARUNKI POZYTYWNEGO UKOŃCZENIA KURSU
✓ Aktywny udział w wszystkich zajęciach kursu i nie spóźnianie się na zajęcia (ewentualne odstępstwa od tego i warunki, muszą być uzgodnione i zaakceptowane przez komendę kursu).
✓ Rzetelna realizacja zadań międzyzjazdowych zleconych przez prowadzących ( indywidualne jak i zespołowe)
✓ Pozytywna ocena postawy i umiejętności lub zmian postawy i umiejętności związanych z byciem instruktorem harcerskim
✓ Uzyskanie pozytywnej opinii komendy kursu.
✓ Organizator kursu zastrzega sobie prawo do zlecania dodatkowych zadań w zależności od indywidualnej sytuacji każdego z uczestników kursu.
✓ Nie zrealizowanie w/w wymagań równoznaczne będzie z brakiem pozytywnego zaliczenia kursu.
7. OSTATECZNA INTERPRETACJA REGULAMINU NALEŻY DO KOMENDY KURSU