,,Metodyk! Kształcenie” – kurs dla kadry kształcącej drużynowych

CSI ZHP
27 Listopad, 2015 - 18:00
29 Listopad, 2015 - 15:50
31 Październik, 2015 (Cały dzień)
Centralna Szkoła Instruktorska ZHP i Wydział Wsparcia Metodycznego GK ZHP
Wrocław
Kurs adresowany jest do kadry kształcącej drużynowych. Na kurs zapraszamy instruktorów, którzy ukończyli kurs kadry kształcącej i brali udział w organizacji przynajmniej jednego kursu drużynowych w metodyce odpowiadającej metodyce na proponowanym szkoleniu.

„Metodyk!” jest projektem szkoleniowym, który pośrednio wspiera drużynowych zarówno na początku ich wychowawczej przygody, jak i w trakcie pełnienia funkcji. Głównym celem kursu jest podniesienie kompetencji kadry kształcącej w zakresie organizacji kursów dla drużynowych oraz wymiana doświadczeń i dobrych praktyk. Program szkolenia zakłada przede wszystkim wzbogacenie warsztatu szkoleniowca, twórcze podejście do standardów kursowych, a także zwrócenie uwagi na wagę metody harcerskiej podczas kursów drużynowych.
Rejestracja: https://rejestracja.zhp.pl/events/42/