Kurs przewodnikowski "Koniec świata-nowoczesny survival"

17 Listopad, 2012 - 08:30
6 Styczeń, 2013 - 16:00
9 Listopad, 2012 (Cały dzień)
phm. Bartłomiej Kolisko
HZKK Chorzów
Chorzów
25 zł (+ koszt biwaku kończącego kurs)

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest złożone przyrzeczenie harcerskie oraz ukończone 16 lat, a także zgoda Komendanta Hufca. Kurs przewodnikowski odbędzie się w oparciu o lokal Hufca ZHP Chorzów, który mieści się na Placu Hutników w Chorzowie oraz budynek Chorągwianej Szkoły Instruktorskiej, który znajduje się na terenie Ośrodka Harcerskiego w WPKiW W Chorzowie. Spotkanie w hufcu odbędzie się w dniach : 17-18.11.2012, w budynku szkoły instruktorskiej w dniach 30.11-2.12.2012.  Odbędzie się również biwak kończący kurs w dniach  5-6.1.2013. Kurs w weekend w hufcu rozpoczyna się w sobotę o godzinie 8:30, a kończy w niedziele o godzinie 14:00. Kurs w szkole instruktorskiej rozpoczyna się o godzinie 18:00 w piątek, a kończy w niedzielę o 14:00. UWAGA nie zapewniamy obiadu.

Materiały na każde zajęcia kursowe: zeszyt, długopis, mundur, dobry humor, śpiwór, prowiant na kolacje i śniadanie. Koszt uczestnictwa w kursie wynosi: 25zł (bez kosztów biwaku). W ramach wpisowego zapewnione są: noclegi, materiały programowe, udział w zajęciach. Wpisowe płatne z góry na pierwszym weekendzie.

Zgłoszenie należy wysłać na mail komendanta kursu (do dnia 9.11.2012): bartlomiej.kolisko@gmail.com po czym należy wypełnić otrzymaną ankietę i w wersji wydrukowane przynieść na pierwsze zajęcia. O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń.