Kurs przewodnikowski i drużynowych HORYZONT

15 Sierpień, 2011 (Cały dzień)
28 Sierpień, 2011 (Cały dzień)
30 Maj, 2011 (Cały dzień)
hm. Agnieszka Rytel
ZKK Hufca Łódź-Polesie
Baza Żeglarska Hufca Łódź-Polesie Wenecja k. Morąga
550 zł (w tym koszty dojazdu) - dwa kursy jedna opłata
by uczestniczyć w kursie należy mieć rocznikowo 16 lat i otwarty co najmniej stopień samarytanki/ćwika

Kurs drużynowych to przygoda, bo harcerstwo to przygoda. A ta przygoda to uczenie w działaniu, poznawanie świata, który nas otacza – w ruchu i przez wyzwania.

Jeżeli więc szukasz kursu, który będzie wyzwaniem i dzięki któremu nauczysz się myśleć, jeśli nastawiony jesteś na samodzielność w działaniu i rozwijanie swoich umiejętności liderskich oraz harcerskich przyjeżdżaj na „Horyzont”.

Kurs drużynowych i kurs przewodnikowski, które Wam proponujemy organizowane są przez ZKK Hufca Łódź-Polesie, doświadczony zespół stawiający na aktywizujące formy i uczenie w działaniu. Szkolenie będzie dotyczyło wszystkich pionów metodycznych (zuchy, harcerze, harcerze starsi i wędrownicy). Całość odbędzie się w Wenecji k. Morąga (żeglarska baza naszego hufca) w terminie od 15 do 28 sierpnia 2011 r.
Po zakończeniu kursu uczestnik może otrzymać dyplom ukończenia kursu drużynowego i kursu przewodnikowskiego.
Nie ma możliwości uczestniczenia tylko w kursie przewodnikowskim lub tylko w kursie drużynowych.

informacje: www.kurshoryzont.pl
kontakt: Komendantka kursu hm. Agnieszka Rytel agnieszkarytel@op.pl