KURS PRZEWODNIKOWSKI “Latarnik”

12 Styczeń, 2018 (Cały dzień)
17 Styczeń, 2018 (Cały dzień)
15 Grudzień, 2017 (Cały dzień)
hm. Artur Ośko
Hufiec ZHP Kędzierzyn-Koźle im. Władysława Planetorza ul. Piotra Skargi 17A 47-224 Kędzierzyn-Koźle
Schronisko Stodoła koło Międzygórza i okolice
dla uczestników z Hufca ZHP K-Koźle – 150 zł dla uczestników spoza Hufca ZHP K-Koźle – 320zł
Wiek co najmniej 16 lat (urodzeni po dniu 1 stycznia 2003 roku) Złożone Przyrzeczenie Harcerskie Opłacone składki członkowskie za rok 2017, potwierdzone przez komendanta hufca Potwierdzone w ewidencji ZHP członkostwo w ZHP Stan zdrowia umożliwiający udział we wszystkich formach kursu Wypełnienie zgłoszenia poprzez www.zki2018.zgloszenia24.pl - do dnia 15.12.2017r. Przekazanie komendzie kursu wypełnionej karty kwalifikacyjnej - do dnia 3.01.2018r. Po otrzymania potwierdzenia przyjęcia na kurs, dokonanie wpłaty składki zadaniowej z tytułu uczestnictwa w kursie – do dnia 3.01.2018r. Decyzję o przyjęciu na kurs podejmuje komenda kursu. Decyzje będą podejmowane niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia i przekazywane uczestnikom. Decydujący jest termin zgłoszenia.

„Kurs trzeba przeżyć” – Stefan Mirowski

Jaki będzie ten kurs?
To proste. Bo harcerstwo jest proste same w sobie. Oparte na uczeniu w działaniu, budowaniu zespołu na przeżyciu wspólnej przygody okraszone sumą wspólnie doznanych emocji. Wzmacnianiu w działaniu poczucia siły drzemiącej w każdym z nas.
Dlatego NASZ kurs będzie przygodą, którą przeżyjemy wspólnie, uczestnicy i kadra, dzieląc się swoimi doświadczeniami, wiedzą i umiejętnościami, tak aby każdy po powrocie do swoich środowisk potrafił w innych rozpalać płomień, podsycać żar.
Tak wykuwa się instruktora harcerskiego.
Tak wykuwa się przyjaźnie.
WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ TUTAJ