Kurs Podharcmistrzowski "Spoiwo"

25 Wrzesień, 2015 (Cały dzień)
29 Listopad, 2015 (Cały dzień)
12 Wrzesień, 2015 (Cały dzień)
hm. Łukasz Kochowski (SOKK)
Szkoła Instruktorska Chorągwi Gdańskiej "Macierzysta Akademia Kształcenia"
woj. pomorskie
120 zł (150 zł dla członków ZHP spoza Chorągwi Gdańskiej)
pełnoletni instruktorzy z otwartą próbą podharcmistrzowską

Kurs Podharcmistrzowski „SPOIWO”
Terminy: 25 – 27.09.2015r., 16 – 18.10.2015 r., 20 – 22.11.2015r.
Miejsce: teren działania Chorągwi Gdańskiej ZHP
Uczestnicy: pełnoletni instruktorzy z otwartą próbą podharcmistrzowską
Koszt: 120 zł (150 zł dla instruktorów spoza Chorągwi Gdańskiej)
Celem kursu jest przygotowanie instruktora do zdobycia stopnia podharcmistrza oraz do prowadzenia i pracy w zespołach instruktorskich.

Zgłoszenia:
Do dnia 12.09.2015r. należy zarejestrować się na stronie http://tnij.org/kphm2015
Przed przystąpieniem do rejestracji należy uzyskać ustną rekomendację komendanta hufca do uczestnictwa w kursie. Zostanie ona później potwierdzona podpisami na karcie zgłoszeniowej. Przesłaną przez organizatora kartę kwalifikacyjną należy wydrukować, uzupełnić podpisy i przekazać organizatorowi w momencie przybycia na kurs.

W dniu 13.09.2015r. zostanie przesłana, na podany w zgłoszeniu adres e-mail, decyzja w sprawie kwalifikacji wraz ze wszystkimi informacjami niezbędnymi do uczestnictwa w kursie (w tym godziny i miejsca rozpoczęcia, sposób płatności za kurs, itp).

Uwaga ! Jednym z elementów kursu będzie konieczność udziału w części e-learningowej wymagającej dostępu do Internetu.
KURS ODBĘDZIE SIĘ PRZY MINIMALNEJ ILOŚCI 10 OSÓB.
Kontakt w sprawie szczegółów: kadra@gdanska.zhp.pl