kurs podharcmistrzowski

Łódzka Chorągwiana Szkoła Instruktorska
26 Wrzesień, 2014 - 08:00
5 Październik, 2014 - 18:00
5 Wrzesień, 2014 (Cały dzień)
hm. Agnieszka Rytel
Zespół Kadry Kształcącej Hufca Łódź-Polesie
okolice Łodzi
Warunki uczestnictwa w kursie: ● ukończone 18 lat ● otwarta próba podharcmistrzowska

Kurs Podharcmistrzowski SCRABBLE
Jeżeli z doświadczeń swoich, naszych i innych uczestników jesteś gotowy złożyć nowe znaczenia i wyrazy zapraszamy cię na kurs SCRABBLE. Przyjedź i przeżyj przygodę w instruktorskim gronie. Przywieź swoje sukcesy zdolności i marzenia i razem z nami wypracuj nową jakość swoją i naszego Związku!
Spotkaj doświadczony zespół kształceniowców z pasją i spróbuj się w nowej, nieszablonowej koncepcji kursu PHM. Nie będziesz tu zasypiał na wykładach z notatnikiem w ręku, ale doświadczysz, poczujesz, wypracujesz i przeżyjesz dwa weekendy intelektualnych (i nie tylko) zmagań.

Jeżeli jesteś gotowy na takie wyzwanie zapraszamy!

Celem kursu jest przygotowanie instruktora do bycia odpowiedzialnym i świadomym podharcmistrzem Związku Harcerstwa Polskiego.

Na kurs składają się dwa zjazdy:

26-28 wrzesień 2014 r. (UWAGA! Zjazd zaczyna się w piątek od rana!)
Zjazd odbędzie się w okolicach Łodzi i będzie miał formę zróżnicowanej wędrówki, z noclegiem pod namiotami. Wędrówka będzie dostosowana do możliwości uczestników, jednak pozwoli nam wspólnie przeżyć to co w harcerstwie najcenniejsze.
Ten wspólnie spędzony czas pełen wyzwań pozwoli odpowiedzieć sobie na pytanie, kim jestem i dokąd zmierzam.

3-5 października 2014 r. (Zjazd zaczyna się w piątek wieczorem)
Zjazd odbędzie się w Łodzi i będzie miał formę warsztatową, będziemy mieli także okazje wziąć udział w niesamowitych spotkaniach i ważnych wydarzeniach. Wszystko co wypracujemy w ten weekend będzie naszym cennym wspólnym doświadczeniem.
Ten weekend pozwoli wam zastanowić się nad rolą podharcmistrza w Związku i Związku w społeczeństwie.

Zgłoszenia: do 05.09.2014 r. Liczy się kolejność zgłoszeń oraz informacje zawarte w ankiecie.
Wszystkie szczegóły oraz ankietę zgłoszeniową znajdziecie na http://lodzpolesie.zhp.pl/index.php/kurs-podharcmistrzowski

Cena: 150 zł
(cena kursu zawiera pełne wyżywienie, nocleg, materiały programowe, przejazdy podczas wędrówki)

Kontakt: W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: michalwerner7@gmail.com