Kurs Kadry Programowej i Namiestników

16 Styczeń, 2015 (Cały dzień)
1 Luty, 2015 (Cały dzień)
14 Grudzień, 2014 (Cały dzień)
Szkoła Instruktorska Chorągwi Gdańskiej Macierzysta Akademia Kształcenia
Gdańsk, Gdynia
130 zł (160 zł dla instruktorów spoza Chorągwi Gdańskiej)
pełnoletni instruktorzy posiadający stopień podharcmistrza lub ukończony kurs podharcmistrzowski oraz rekomendację komendanta hufca

Cel: Celem kursu jest przygotowanie uczestników do pracy w zespole programowym hufca i pełnienia funkcji namiestnika. W ramach kursu zastaną poruszone takie zagadnienia, jak: organizowanie wsparcia programowo-metodycznego drużynowym, budowanie programów wychowawczych, zarządzanie projektami,
pozyskiwanie środków na realizację programu, itp.

Zgłoszenia:
Do dnia 14.12.2014r. należy zarejestrować się na stronie http://mak.zhp.pl/rekrutacja/. Przed przystąpieniem do rejestracji należy uzyskać ustną rekomendację komendanta hufca do uczestnictwa w kursie. Zostanie ona później potwierdzona podpisami na karcie wygenerowanej przez system zgłoszeń. Wygenerowaną kartę należy wydrukować, uzupełnić podpisy i przekazać organizatorowi w momencie przybycia na kurs. W dniu 16.12.2014r. zostanie przesłana, na podany w karcie uczestnika adres e-mail, decyzja w sprawie kwalifikacji wraz ze wszystkimi informacjami niezbędnymi do uczestnictwa w kursie (zadania przedkursowe, miejsce warsztatów, sposób płatności za kurs).

ulotka-KKPiN-2014-2015.pdf392.7 KB