Kurs Kadry Kształcącej TON V

Szkoła Instruktorska "Iluminacja"
2 Styczeń, 2015 - 08:30
6 Styczeń, 2015 - 16:00
18 Grudzień, 2014 (Cały dzień)
hm. Katarzyna Krzak (SOKK/627/2013)
Szkoła Instruktorska "Iluminacja"
150zł dla Chorągwi Stołecznej, 180zł dla pozostałych
Warunki uczestnictwa w kursie: • ukończone 18 lat • ukończony kurs podharcmistrzowski lub stopień podharcmistrza

Dlaczego warto wziąć udział?
Kurs kadry kształcącej to kolejna okazja, żeby się instruktorsko rozwinąć, a przede wszystkim rozbudować warsztat pracy dobrego kształceniowca. Będzie także wiele okazji do zwykłej rozmowy, wymiany doświadczeń i spostrzeżeń między instruktorami – kadrą i uczestnikami kursu. Wszyscy będziemy się uczyć od siebie nawzajem. Uczestnictwo w kursie to również doskonały sposób na naładowanie akumulatorów - zaczerpnięcie energii i motywacji do dalszej pracy instruktorskiej.
Od strony formalnej – ukończenie kursu kadry kształcącej jest warunkiem koniecznym do zdobycia BOKK oraz pełnienia funkcji członka ZKK.

Szczegółowe informacje są dostępna pod adresem: http://iluminacja.stoleczna.zhp.pl/szkolenia/kurs-kadry-ksztalcacej-ton-v/