Kurs Kadry Kształcącej "Ręka Metody"

Szkoła Instruktorska "Iluminacja"
21 Wrzesień, 2016 - 10:00
20 Listopad, 2016 - 17:00
25 Czerwiec, 2016 (Cały dzień)
hm. Katarzyna Krzak (SOKK/627/2016)
Szkoła Instruktorska "Iluminacja" Chorągwi Stołecznej ZHP
1 biwak - urokliwe miejsce w lesie, 2 biwak - miasto
dla instruktorów ZHP w co najmniej stopniu podharcmistrza lub przewodnika, który w dniu rozpoczęcia kursu mają ukończony kurs podharcmistrzowski

Las, cisza, spokój, szum wiatru. Polana otoczona drzewami. Obozowy klimat, namioty, pionierka, ognisko. Wyobrażacie sobie to miejsce? Idealne miejsce na prawdziwie harcerski, instruktorski kurs. Taki, którego atmosferę poczujecie i poniesiecie dalej, tchnąc ją we wszystkie Wasze działania. Taki, który stawiać będzie przed wami wiele wymagań intelektualnych i fizycznych, ale odda w zamian wielokrotnie więcej.

Kurs będzie składał się z dwóch biwaków:
Pierwszy biwak odbędzie się w terminie 21-25 września 2016 w lesie, pod namiotami.
Drugi biwak odbędzie się w terminie 18-20 listopada 2016 w mieście.

Czas pomiędzy biwakami będzie przeznaczony na wykonanie zadań kursowych w swoich środowiskach oraz na zaplanowania działań na ostatni biwak kursowy. Więc prosimy, zarezerwujcie sobie czas na pracę także pomiędzy wyjazdami.

Więcej informacji na www.iluminacja.stoleczna.zhp.pl