Kurs Kadry Kształcącej

22 Czerwiec, 2011 - 20:00
26 Czerwiec, 2011 - 11:00
20 Maj, 2011 (Cały dzień)
hm. Monika Hinc
Szkoła Instuktorska Chorągwi Gdańskiej ZHP - MAK
Gdańsk
250zł (instruktorzy Ch. Gdańskiej - 200zł)
ukończone 18 lat, otwarta próba phm., ukończony kurs drużynowych, rekomendacja komendanta hufca

Celem kursu jest przygotowanie instruktorów do pełnienia funkcji w zespole kadry kształcącej, kierowania kształceniem w hufcu i organizacji kursu drużynowych.

Jednym z warunków ukończenia kursu jest uczestnictwo w nim od początku do końca. Kurs zostanie poprzedzony częścią e-learningową do której będzie wymagany dostęp do Internetu w wymiarze ok 3h w tygodniu.

Zgłoszenia

Oryginał kompletnie wypełnionej karty uczestnika należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie zgłoszeń do sekretariatu komendy chorągwi (80-823 Gdańsk, ul. Za Murami 2-10).

Kartę można również przesłać faksem na numer (58)-301-24-72 lub pocztą elektroniczną na adres mak@mak.zhp.pl (po zeskanowaniu-karta musi zawierać wszystkie wymagane podpisy). W takich przypadkach oryginał karty należy przekazać w dniu rozpoczęcia kursu.

Decyzja w sprawie kwalifikacji oraz wszelkie szczegóły dotyczące kursu zostaną przesłane na podany adres e-mail w dniu  23.05.2011r.

Kontakt w sprawie szczegółów: mak@mak.zhp.pl

Informacje na stronie www.mak.zhp.pl

karta.srodroczna.doc51.5 KB