KURS DRUŻYNOWYCH STARSZOHARCERSKICH

ZKK Chorągwi Dolnośląskiej
27 Grudzień, 2013 - 14:00
5 Grudzień, 2013 - 16:00
16 Grudzień, 2014 (Cały dzień)
phm. Krzysztof Stachów
ZKK Hufca Głogów
Kotla

ZGRUPOWANIE KURSÓW

KURS PRZEWODNIKOWSKI, KURS DRUŻYNOWYCH METODYKI ZUCHOWEJ, HARCERSKIEJ, STARSZOHARCERSKIEJ I WĘDROWNICZEJ

Kurs Przewodnikowski dedykowany jest dla wędrowników i osób, które podjęły decyzję o wkroczeniu na ścieżkę harcerskiego wychowawcy, zwłaszcza dla przybocznych. Kurs przewodnikowski stanowi część przygotowania do pełnienia funkcji drużynowego.

Kursy drużynowych metodyki zuchowej, harcerskiej, starszoharcerskiej i wędrowniczej – to cztery osobne formy, które dedykowane są dla wędrowników i osób, które ukończyły kurs przewodnikowski (lub stare kursy drużynowych) i chcą się w pełni przygotować do pełnienia funkcji drużynowego poszczególnej metodyki. Do wzięcia udziału w kursie zachęcamy przybocznych i drużynowych.

Kursy składają się z 2 biwaków – każdy z części I i części II.

Termin: część I: 27 – 30.12.2014 r. część II: 02-05.01.2015 r.

Miejsce: Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kotli ul. Szkolna 4, 67-240 Kotla

Koszt: 300 zł (dojazd we własnym zakresie) Zachęcamy Komendy Hufców o udzielenie dofinansowań do szkoleń dla członków swoich hufców.

Limit miejsc na każdym z 5 kursów: 10 – 18 osób

Organizator: Hufiec ZHP Głogów, ul. Gwiaździsta 2, 67-200 Głogów, e-mail: glogow@zhp.pl, 609 787 777,

Kadrę kursu będą stanowić instruktorzy z hufców: Świdnica, Wrocław, Oleśnica, Bierutów, Powiatu Trzebnickiego, Bystrzycy Kłodzkiej, Lubania, Sycowa, Nowej Soli, Ziemi Wałbrzyskiej, Ziemi Dzierżoniowskiej, Oława, Łagiewniki, Głogów.