KURS DRUŻYNOWYCH STARSZOHARCERSKICH “TERRA INCOGNITA”

17 Styczeń, 2018 (Cały dzień)
21 Styczeń, 2018 (Cały dzień)
15 Grudzień, 2017 (Cały dzień)
hm. Magda Lenartowicz
Hufiec ZHP Kędzierzyn-Koźle im. Władysława Planetorza ul. Piotra Skargi 17A 47-224 Kędzierzyn-Koźle
okolice Masywu Śnieżnika. Kurs realizowany jest w formie wędrownej
Wiek co najmniej 16 lat (urodzeni po dniu 1 stycznia 2003 roku) Złożone Przyrzeczenie Harcerskie Ukończony kurs przewodnikowski (warunek nie dotyczy uczestników zgłaszających się jednocześnie na Kurs Przewodnikowski „Latarnik” Opłacone składki członkowskie za rok 2017, potwierdzone przez komendanta hufca Potwierdzone w ewidencji ZHP członkostwo w ZHP Stan zdrowia umożliwiający udział we wszystkich formach kursu Wypełnienie zgłoszenia poprzez www.zki2018.zgloszenia24.pl - do dnia 15.12.2017r. Przekazanie komendzie kursu wypełnionej karty kwalifikacyjnej - do dnia 3.01.2018r. Po otrzymania potwierdzenia przyjęcia na kurs, dokonanie wpłaty składki zadaniowej z tytułu uczestnictwa w kursie – do dnia 3.01.2018r. Decyzję o przyjęciu na kurs podejmuje komenda kursu. Decyzje będą podejmowane niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia i przekazywane uczestnikom. Decydujący jest termin zgłoszenia.

Czy chcesz być drużynowym – przyjacielem i wodzem, towarzyszem i wychowawcą, osobą której chce się usiąść przy ogniu i która daje iskrę innym?
Czy chcesz poczuć moc harcerstwa starszego- tą wyjątkową przygodę i radość ze wspólnej drogi w poszukiwaniu właściwego kierunku?
Czy chcesz przeżyć kurs – tak jak przeżywa się każdy kilometr na szlaku, radość z trudu wędrówki, więzi, które zacieśniają się we wspólnym działaniu, magiczne chwile przy ogniu?
Czy chcesz wziąć udział w kursie, który będziesz współtworzyć – nie tylko jako bierny uczestnik, ale kierując swoim działaniem i decyzjami każdy dzień, każdy element?
Jeśli tak to zapraszamy do udziału w naszym kursie.
Wyrusz z nami na szlak. Podejmij wyzwanie. Poczuj siłę metody harcerskiej w działaniu. Odkryj magię pracy z drużyną starszoharcerską.
WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ TUTAJ