Konferencja Harcmistrzowska "Piękny Umysł"

Terminy:
Termin rozpoczęcia: 
20 Luty, 2016 - 09:00
Termin zakończenia: 
21 Luty, 2016 - 14:00
Zgłoszenia do: 
10 Luty, 2016 (Cały dzień)
Komendant: 
hm. Andrzej Grabowski
Organizator: 
ZKK Wierchy Chorągiew Krakowska
Miejsce: 
Kraków
Odpłatność: 
100,00
Uczestnicy: 
instruktorzy z otwartą próba harcmistrzowską oraz harcmistrzowie
Opis: 

Zapraszamy na I konferencję harcmistrzowską z cyklu " Koniczyna". Uczestnicy otrzymają dyplom udziału w konferencji i pierwszy „listek” cyklu. Konferencja jest organizowana przy pomocy i pod patronatem Centralnej Szkoły Instruktorskiej ZHP.
W ramach konferencji chcemy się zająć rozwojem intelektualnym harcmistrzów. Chcemy pokazać jak ważne dla naszego istnienia i rozwoju jest aktywne rozwijanie naszego umysłu. W idei stopnia harcmistrza oraz wymaganiach na ten stopień jest wiele odniesień do rozwoju umysłowego, chociażby przez poznawanie kultury, pogłębianie wiedzy w obszarze sztuk wizualnych (np. malarstwa), muzyki, architektury, poezji. Harcmistrz powinien wiedzieć na czym polega bycie mistrzem w dziedzinie umysłu.
W programie konferencji przewidziano m.in grę harcmistrzowską opartą na potencjale umysłowym Krakowa połączoną ze zwiedzaniem ciekawych miejsc. Wieczorem jest planowane wyjście do teatru oraz kawiarenka harcmistrzowska. W najbliższych dniach będzie można się zgłaszać przez aplikację na stronie ZKK Wierchy. Juz dzisiaj zapraszamy!