Chorągwiany Kurs Podharcmistrzowski "Między słowami"

Akredytacja CSI nr 12/2012
26 Grudzień, 2012 - 19:00
15 Styczeń, 2012 - 19:00
21 Listopad, 2012 (Cały dzień)
hm. Magdalena Dąbrowska (SOKK) -członkini komendy chorągwi ds. kształcenia
Chorągiew Stołeczna ZHP (ZKK W-wa Mokotów i ZKK W-wa Praga-Pólnoc)
Dom Fundacji Bullerbyn (Świętochów k/Tarczyna) oraz okolice Warszawy
minimum 18 lat, otwarta próba phm

Zapraszamy Was do udziału w kursie podharcmistrzowskim „Między słowami”, organizowanym przez zespoły kadry kształcącej Hufca ZHP Warszawa-Mokotów oraz Hufca ZHP Warszawa Praga Północ.
Kilka słów o kursie
„Między słowami” rodzą się, naszym zdaniem, najważniejsze rzeczy w harcerstwie. Między słowami jest miejsce na instruktorską służbę, wyczyn i pracę nad sobą, budowanie autorytetu, refleksję, pielęgnowanie relacji z ludźmi. Podczas kursu zaprosimy uczestników do wspólnej podróży w przestrzeń między słowami i przyjrzymy się różnym aspektom bycia podharcmistrzem.
Wszelka wiedza i doświadczenie powstają w dialogu – zgodnie z tą myślą skupimy się również na rozwijaniu kluczowych umiejętności liderskich podharcmistrza, takich jak umiejętność docierania do różnych ludzi, umiejętność prowadzenia rozmów i spotkań oraz motywowania.
Dla kogo
Na kurs zapraszamy wszystkie osoby, które angażują się w działania instruktorskie powyżej poziomu drużyny: na polu szczepów, namiestnictw, zespołów hufca.
Ukończenie kursu podharcmistrzowskiego jest jednym z wymagań na stopień podharcmistrza a także warunkiem udziału w kolejnych formach kształceniowych, takich jak kurs kadry kształcącej, kurs komendantów szczepów, kurs namiestników.

PHM_zapro_v2.doc111.5 KB